محل تبلیغات شما
حسین من .ای امام حسین عزیزم دراین شب تاریک ودیجور درتنهایی خود رو بسمت وسوی توکرده ام اقا دلبسته غمت شده ام ولی یاورتونیستم اقاجان کاش دستهایت آن دستهای ارغوانی را به سمت من دراز میکردی .ومن دستپاچه می امدم وبر سبزی ستاره بار دستهایت بوسه میزدم .امام حسین عزیزم خیلی دلتنگ وسه رویم .خیلی سختیها مرادر آسیاب سنگی خود هضم وله نمونده اند ولی من بیکس وغریب ،چشم به عنایت تودوختم .تویی که همه چیز را در روز عاشورا بقول شاعرت ؛بذل وبخشش نمودی حتی سر!به یکی انگشتر دادی به یکی انگشت به یکی پیراهن به یکی کفن .اقای بی کفن من .من سوادزیادی ندارم .تورا مثل دهاتی ها صدا میزنم .با لهجه خودم وباشعور وفرهنگ ودین ودانش خودم امام حسین عزیزی که ازامشب تانزدیکای اربعین همه دل تودلشان نیست که باز عازم توشوند وسربراستان تو گذارند.امام حسین مهربونم کی میشه یه باردیگه صورت پلیدم وجسم عنیدم رو بیارم تودستگاه وبارگاه تو .ورو بسقای عطاشی بگم که عمریست درپیت دویده ام صفا ومرو ه دیده ام هیچ کجا برای من کرببلا نمیشود .هیچوقت ارزو نکرده ام که به حج بروم ولی همیشه دعاکرده ام که نزد تواییم ومثل علی اکبر سر برقدمهایت گذارم مولاجان .ارباب بی کفن   به مادرت زهرا بگو دلتنگی مارا وبه عرض بی بی برسان تنهایی وروزهای تیره چون شب مارا امامم .حسین جان به خواهرت زینب ازطرف من سلام برسان وعرض دلتنگی مارا کن امام حسین .دریاب 

بخاطر مجاهدت تو که جانت شبیه گل سرخی پامال سم ستوران شد شهید بزرگوارم العلیاوی

شهید شدم درراه گریه ات .کشته اشک .

برفراز رازها و....... سخنی باشهدا ..

حسین ,ام ,امام ,بی ,یکی ,ولی ,امام حسین ,به یکی ,حسین عزیزم ,ام که ,دلتنگی مارا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کتاب قوانین مالی و محاسباتی